Головна

Нова книжка серії «Моє місто» | 22.4.2015

У видавництві «Лілея-НВ» вийшла нова книжка серії «Моє місто» – Іван Монолатій, Микола Лазарович «№35. Станиславів і Український леґіон».
 

Галина Посвятовська, «Знайомий з Котора» | 24.2.2015

У видавництві «Лілея-НВ» вийшла книжка Галини Посвятовської «Знайомий з Котора», що продовжує знайомство українського читача із творами видатної польської письменниці.

Раніше не публіковані в Україні, зібрані під однією обкладинкою три малі прозові твори авторки поряд із виданою 2013 року автобіографічною повістю «Розповідь для друга» відкривають читачеві Посвятовську інакшу, ніж та, якою вона є у своїх поезіях. І, маємо надію, готує читача до занурення у поетичний світ авторки.

Нова книжка серії «Моє місто» | 11.2.2015

У видавництві «Лілея-НВ» вийшла нова книжка серії «Моє місто» – «№31/1. Пам'ятки історії та культури Івано-Франківська. Історико-архітектурний нарис».

Презентація книжки «"Русь" в Угорському королівстві» | 30.1.2015

3 лютого, у вівторок, о 16:00, в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка, що на вул. Чорновола, 22, відбудеться презентація книжки Мирослава Волощука «"Русь" в Угорському королівстві (ХІ – друга половина XIV ст.): суспільно-політична роль, майнові стосунки, міґрації».

«Русь» в Угорському королівстві | 16.1.2015

У видавництві «Лілея-НВ» вийшла книжка івано-франківського історика Мирослава Волощука «"Русь" в Угорському королівстві (ХІ – друга половина XIV ст.): суспільно-політична роль, майнові стосунки, міґрації».

Сторінки: 1  ...  4  5  6  ...  11