Головна

У видавництві "Лілея-НВ" вийшла книжка доктора історичних наук та дослідника міжетнічних взаємин Івана Монолатія " Вічний Жид з Коломиї. «Українець Мойсеєвого визнання Яків Саулович Оренштайн.» | 19.1.2016

У видавництві "Лілея-НВ" вийшла книжка доктора історичних наук та дослідника міжетнічних взаємин Івана Монолатія " Вічний Жид з Коломиї. «Українець Мойсеєвого визнання Яків Саулович Оренштайн.»

Нова книжка серії «Схід/Захід» | 26.8.2015

У видавництві «Лілея-НВ» вийшла друга книжка серії «Схід/Захід» – Сергій Жадан «Коли спаде спека» і Мірек Боднар «Бриколаж».

У видавництві "Лілея-НВ" вийшла нова книга краєзнавця та журналіста Івана Бондарева "Легенди і бувальщини Івано-Франківська". | 02.6.2015

Схід/Захід | 27.5.2015

У видавництві «Лілея-НВ» вийшла перша книжка серії «Схід/Захід» – Тарас Прохасько «Всі його фільми» і Олег Коцарев «Плавні річки».

"Лілея-НВ" вперше на "Світ Книги Прага" | 27.5.2015

   Вперше за 21 рік українська делегація взяла участь у міжнародній виставці «Світ книги-Прага». На національній експозиції «Український дім» презентуються книги від українських видавництв, письменників, а також наукові видання бібліотеки у числі і видавництво «Лілея-НВ».

   Видавництво «Лілея-НВ» в Празі представляла Галина Петросиняк – Івано-Франківська поетеса та літературознавець.

Сторінки: 1  2  3  4  ...  11