Головна

У видавництві «Лілея-НВ» тривають приготування до випуску третьої книжки з серії «Схід-Захід». | 08.2.2016

У видавництві «Лілея-НВ» тривають приготування до випуску третьої книжки з серії «Схід-Захід». Традиційно в рамках даного проекту в ній представлена творчість одного письменника з заходу України, іншого – зі східної частини нашої Батьківщини. 

У видавництві "Лілея-НВ" вийшла книжка доктора історичних наук та дослідника міжетнічних взаємин Івана Монолатія " Вічний Жид з Коломиї. «Українець Мойсеєвого визнання Яків Саулович Оренштайн.» | 19.1.2016

У видавництві "Лілея-НВ" вийшла книжка доктора історичних наук та дослідника міжетнічних взаємин Івана Монолатія " Вічний Жид з Коломиї. «Українець Мойсеєвого визнання Яків Саулович Оренштайн.»

Нова книжка серії «Схід/Захід» | 26.8.2015

У видавництві «Лілея-НВ» вийшла друга книжка серії «Схід/Захід» – Сергій Жадан «Коли спаде спека» і Мірек Боднар «Бриколаж».

У видавництві "Лілея-НВ" вийшла нова книга краєзнавця та журналіста Івана Бондарева "Легенди і бувальщини Івано-Франківська". | 02.6.2015

Схід/Захід | 27.5.2015

У видавництві «Лілея-НВ» вийшла перша книжка серії «Схід/Захід» – Тарас Прохасько «Всі його фільми» і Олег Коцарев «Плавні річки».

Сторінки: 1  2  3  4  ...  11