Головна

Презентація збірника наукових праць "Галич", випуск 1 | 01.11.2016

17 листопада (четвер) 2016 року о 16:00 год. в приміщенні Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка (вул. Чорновола, 22) відбудеться презентація першого випуску збірника наукових праць "Галич"

Нова книжка Даніели Андруш «Синглет Хігса» | 18.2.2016

У видавництві «Лілея-НВ» вийшла нова книжка Даніели Андруш «Синглет Хігса».Дана Повість-мозаїка - це віртуалізація недалекого майбутнього України.

У видавництві «Лілея-НВ» з’явилось чергове книжкове поповнення від «рецитатора власних текстів, продюсера поезо-химеро-рокдійств, концептуаліста кількох фестивалів і рушень» В.Неборака «NeБorock DVA» | 08.2.2016

У видавництві «Лілея-НВ» з’явилось чергове книжкове поповнення від «рецитатора власних текстів, продюсера поезо-химеро-рокдійств, концептуаліста кількох фестивалів і рушень» В.Неборака «NeБorock DVA» . Дане творіння є продовженням серії авторських експериментів в царині альтернативної музики та не менш альтернативної української поезії.

У видавництві «Лілея-НВ» тривають приготування до випуску третьої книжки з серії «Схід-Захід». | 08.2.2016

У видавництві «Лілея-НВ» тривають приготування до випуску третьої книжки з серії «Схід-Захід». Традиційно в рамках даного проекту в ній представлена творчість одного письменника з заходу України, іншого – зі східної частини нашої Батьківщини. 

У видавництві "Лілея-НВ" вийшла книжка доктора історичних наук та дослідника міжетнічних взаємин Івана Монолатія " Вічний Жид з Коломиї. «Українець Мойсеєвого визнання Яків Саулович Оренштайн.» | 19.1.2016

У видавництві "Лілея-НВ" вийшла книжка доктора історичних наук та дослідника міжетнічних взаємин Івана Монолатія " Вічний Жид з Коломиї. «Українець Мойсеєвого визнання Яків Саулович Оренштайн.»

Сторінки: 1  2  3  ...  10