Головна

В нашому видавництві вийшов альбом "Опанас Заливаха" | 10.1.2017

Підготовка цього альбому зайняла близько 5 років, упорядник Мирослав Аронець.

Твори Опанаса Заливахи збагатили українську образотворчу культуру ХХ ст. глибиною образного бачення української теми, її філософським трактуванням. Базується воно на знанні історії боротьби українського народу за свою незалежність, яка явила на світ національних героїв. Їх самопожертва і заклала міцний фундамент нової самостійної держави Україна.

Презентація збірника наукових праць "Галич", випуск 1 | 01.11.2016

17 листопада (четвер) 2016 року о 16:00 год. в приміщенні Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка (вул. Чорновола, 22) відбудеться презентація першого випуску збірника наукових праць "Галич"

Нова книжка Даніели Андруш «Синглет Хігса» | 18.2.2016

У видавництві «Лілея-НВ» вийшла нова книжка Даніели Андруш «Синглет Хігса».Дана Повість-мозаїка - це віртуалізація недалекого майбутнього України.

У видавництві «Лілея-НВ» з’явилось чергове книжкове поповнення від «рецитатора власних текстів, продюсера поезо-химеро-рокдійств, концептуаліста кількох фестивалів і рушень» В.Неборака «NeБorock DVA» | 08.2.2016

У видавництві «Лілея-НВ» з’явилось чергове книжкове поповнення від «рецитатора власних текстів, продюсера поезо-химеро-рокдійств, концептуаліста кількох фестивалів і рушень» В.Неборака «NeБorock DVA» . Дане творіння є продовженням серії авторських експериментів в царині альтернативної музики та не менш альтернативної української поезії.

У видавництві «Лілея-НВ» тривають приготування до випуску третьої книжки з серії «Схід-Захід». | 08.2.2016

У видавництві «Лілея-НВ» тривають приготування до випуску третьої книжки з серії «Схід-Захід». Традиційно в рамках даного проекту в ній представлена творчість одного письменника з заходу України, іншого – зі східної частини нашої Батьківщини. 

Сторінки: 1  2  3  ...  11