Головна

До Вашої УВАГИ "Бліц-криг футуризму. Літературна експансія" - літературно-художнє видання. | 09.7.2012

Це видання знайомить читача з генеалогією та культурним ореолом такого суперечливого мистецького явища, як футуризм. В оглядовому фокусі опиняються знакові особистості та культурні середовища Італії, котрі продиктували дебютні рецепти футуристичної естетики. Під окремим кутом зору освітлюється факт «інфікованості» аванґардно-революційного мистецтва пріоритетами політичних ідеологій. Розширюючи діапазон художнього сприйняття соціальної дійсності в дусі ідеологічних настанов італійського конструктивізму, читачеві пропонуються програмні документи та поезія українських спадкоємців означеної хвилі постдиструктивізму. Чільне місце в сюжетно-тематичних переспівах авторів займає бачення майбутньої місії України та інтуїції, що звістують про її військово-промислову Велич. В це видання включено поезії, малюнки та літературні матеріали ветеранів сучасного українського націоналістичного руху.

http://www.lileya-nv.if.ua/shop/84.htm

Моє місто | 13.12.2011

         Якось великий бразильський теолог Дон Ельдер Камара казав: "Якщо хтось мріє сам, то це лиш одна мрія. Якщо люди мріють разом, то це початок нової дійсності".

          У нашому випадку йдеться про спільноту однодумців, спільність людей, одержимих історією власного міста, повагою до його давно забутих традицій. 24 травня 2007 року в колі Івано-Франківських істориків, краєзнавців, мистців вдалося вибудувати власну дослідницьку філософію. В центрі її - історичне українське місто Станиславів - з його різноетнічним населенням, яке жило своїм часом в кожну з історичних епох і створило міт толерантного і завжди особливого міста.

         Згуртовані такою ідеєю івано-франківські містяни Зеновій Соколовський, Зеновій Жеребецький, Іван Бондарев (на фото сидять), Василь Романець, Михайло Головатий, Василь Іваночко, Іван Монолатій, Зеновій Федунків, Ігор Панчишин (стоять) - вирішили словом і ділом вивчати своє місто.

"Ефіопська січ" від Василя Кожелянка | 10.11.2011

 

            Книжка «Ефіопська січ» - посмертне видання твору Василя Кожелянка – поета і письменника, засновника жанру «альтернативної історії» в сучасній українській літературі. Сам Василь Кожелянко заніс свій рукопис «Ефіопської Січі» до нашого видавництва якраз 2008 року. Спричинився до дизайну книжки. Планувалося видати його роман того ж року. Але раптова смерть письменника відклала видання книжки аж до 2011 року.

Альбом "Івано-Франківськ на давній поштівці" - з любові до старого міста | 09.11.2011

     Бажаєте потрапити у цісарський Станіславів на зламі XIX-XX століть? Таку унікальну мандрівку Ви можете здійснити завдяки новому альбому «Івано-Франківськ на давній поштівці». Це підбірка 303-ох раритетних кольорових листівок з видами нашого міста.
 

Книжка Т. Прохаська "НепрОсті" визнана кращою перекладною книжкою 2010 року в Росії. | 01.11.2011

       «Первая же книжная публикация Т. Прохаська на русском (роман «Непростые» и повести «Из этого можно было бы сделать несколько рассказов» и «Как я перестал быть писателем» под одной обложкой — AdMarginem, 2009) привлекла благожелательное внимание критики и была признана еженедельником "Книжное обозрение" лучшей переводной книгой года России».
Википедия

       «Толстой і Достоєвський були моральними авторитетами для суспільства останньої чверті XIX – початку XX століття. Є вони моральними авторитетами і сьогодні. Більше того, сьогодні їх авторитет набув такого всесвітнього значення, що жодного українського письменника минулого чи сучасності з ними навіть порівняти неможливо».
Д. Табачник, 22.10.2010 р. «Українська правда».

Сторінки: 1  ...  8  9  10  11