Новини

У видавництві «Лілея-НВ» тривають приготування до випуску третьої книжки з серії «Схід-Захід». | 08.2.2016

У видавництві «Лілея-НВ» тривають приготування до випуску третьої книжки з серії «Схід-Захід». Традиційно в рамках даного проекту в ній представлена творчість одного письменника з заходу України, іншого – зі східної частини нашої Батьківщини. 
У першій частині видання міститься повість івано-франківця Володимира Єшкілєва «Тибет», що є повною версією тантричної повісті «П’ять тіл богині», газетна публікація уривків з якої свого часу викликала бурю емоцій на засіданні Київради, а також щоденники тибетських подорожей автора, котрі багато в чому сформували творчий світ Єшкілєва і стали джерелом його літературно-містичних історій. 
Книжка презентує оригінальну, в чомусь провокативну й особливу за стилем «прозу свідчень» письменника, яка в останні роки знаходить чимраз більше поціновувачів за межами обраного кола окультистів та літературних гурманів. Натомість поезія Ігоря Бондаря-Терещенка (знаного в літературних колах як ІБТ) віддзеркалює напружені змістові і формальні пошуки українського неомодерну. Вона образно-ущільнена, ускладнена мовними експериментами та напруженими пошуками естетичних та ідейних альтернатив в українській літературній традиції. В поезії ІБТ розгортається протест особистості проти зануреного у міфи і марення світу «надто звичайних людей», проти щоденної сірості, за якою ховається сильне і неспляче зло.

Робота, яку ми зараз виконуємо,потербує фінансових ресурсів .Ми хочемо закохати в сучасну українську літературу максимально велику кількість людей, створити конкурентноспроможний український продукт і засобами літератури зблизити українців. Допомогти розвитку цієї справи можна профондувавши даний проект на ресурсі великих ідей та обєднаних зусиль "Спільнокошт"

 

Переглядів: 770

Коментарів ще не додавалось!

Для додавання коментарів
увійдіть на сайт або зареєструйтесь!