Новини

У видавництві «Лілея-НВ» з’явилось чергове книжкове поповнення від «рецитатора власних текстів, продюсера поезо-химеро-рокдійств, концептуаліста кількох фестивалів і рушень» В.Неборака «NeБorock DVA» | 08.2.2016

У видавництві «Лілея-НВ» з’явилось чергове книжкове поповнення від «рецитатора власних текстів, продюсера поезо-химеро-рокдійств, концептуаліста кількох фестивалів і рушень» В.Неборака «NeБorock DVA» . Дане творіння є продовженням серії авторських експериментів в царині альтернативної музики та не менш альтернативної української поезії.
У збірці презентовано 15 нових поезій та вибрані тексти попередніх років творчості. В комплекті до літературної друкованої основи додається аудіо диск із авторським озвученням віршів у поєднанні з музичним акомпанементом. Жива, інтимна лірика поета та сентиментально-вокальний супровід дозволять глибше проникнути в світ химерних видінь,та філософських абстракцій В.Неборака. Рекомендовано всім любителям сучасної української поезії для вечірніх читань,відчайдушним фанатам та щирим шанувальникам вокального таланту автора - для музичного супроводу ранкових діалогів з сусідами, любителям постмодерністичної творчості –для отримання чергового «ковтка свідомості в зіжмаканих світах».

Переглядів: 725

Коментарів ще не додавалось!

Для додавання коментарів
увійдіть на сайт або зареєструйтесь!