Новини

Презентація книги "Імпреzа. Міжнародне бієнале" та виставка робіт, які демонструвались в 90-х на «Імпреzі» | 24.9.2012

     У суботу, 29 вересня видавництво «Лілея НВ» проведе презентацію щойно виданої книги «Імпреzа. Міжнародне бієнале» з серії «Моє місто».

     Книга, що упорядкована Ігорем Панчишином та Анатолієм Звіжинським висвітлює часи початку 90-х років коли у Івано-Франківську від 1989 до 1997 р. що два роки відбувалась міжнародна виставка творів сучасного мистецтва, зокрема живописускульптури, асамбляжу та графіки. Учасниками першої виставки стали представники 40 країн світу. Результатом її став виданий каталог з роботами учасників та аукціон з продажу творів сучасного мистецтва. В книжці детально описана атмосфера тих часів, розміщені світлини тогочасного періоду, а також кольорові репродукції кращих робіт.

     Також в рамках презентації книги відкриється і виставка афіш та картин «Імпреzи». Останні будуть як і з тогочасних експозицій так і сучасні, раніше не презентовані художниками твори. Також загал побачить і невеличку виставку світлин  з «Імпреzних» часів.

     У програмі зустрічі відбудуться виступи та спогади учасників бієнале, спілкування представників ЗМІ з тими людьми, хто створив найбільшу виставку в межах України кінця ХХ століття. Серед запрошених гостей — ініціатор та співорганізатор ІМПРЕЗИ'89 - Микола Яковина. Він буде і ведучим заходу спільно з Михайлом Вітушинським та Ігорем Панчишином.

     Презентація відбудеться 29 вересня(субота) о 15:00 у фортечній галереї «Бастіон».

Переглядів: 17034

Коментарів ще не додавалось!

Для додавання коментарів
увійдіть на сайт або зареєструйтесь!